Radyo İslambol Dinleyin "tıkla"


Düğün Salonu Etkinlikleri

Muhammed Ümmetine Selamlar Olsun

Sitemize Hoş geldiniz

 

     Aslen Sivas doğumlu olup 1975 yılından itibaren İstanbul / Bağcılarda ikamet eden bir kardeşinizim. İlkokulu Kocasinan'da, ortaokulu ve liseyi Şirinevler'de bitirdim.

Üniversiteyi ise Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi bölümünü açık öğretim sistemli olarak nihayete erdirdim.

 

     Bu arada kısa bir medrese eğitimimiz olmuştur. Hayatta pek çok faaliyetlerim oldu. Bunların başında spor dalı geliyor. Bunun dışında güzel sanatlara son derece ilgim ve yatkınlığım vardır. İslami tarzda her türlü müziği dinlemeyi severim. Kur'an okumayı ve dinlemeyi severim.

Sanata merakım küçük yaşlarda başladı. Nitekim ilahi çalışmalarıma tasavvufla tanıştığım dönemde başladım. İlk ilahi çalışmamıza 1994 yılında başlamış oldum.

     Toplam olarak 13 albüm çıkarttık. En son albümümüzde Cennet Kervanı 2 adlı çalışmamız oldu. Bu eserimizi yer yüzünde adaletsiz bir yaşantı süren tüm insanlığa itaf ederek hazırladık.

 

Bundan sonraki eserimiz tüm dünyadaki insanlara hitap edebilmek için İngilizce olarak hazırlanacaktır.

 

     Bizlere dua ve desteklerinizi bekliyor, dünyada ve ahrette beraber olmak dileğiyle yaşantınızın nurla dolması dileğiyle sizleri Allah (c.c) ya emanet ediyor selam sunuyorum.

Gsm : 0542 391 83 97